Reference

Klára Malčová

Kamila nám navrhovala společenskou místnost a chodbu. Má skvělé nápady a cit pro design. Je velmi spolehlivá, rychlá a neměla problém se s námi potkat i o víkendu, což jsme velmi ocenili. Vždy, když jsme si nebyli jistí, ochotně navrhla jiné varianty. Vřele doporučuji.

David Jursa

Kamila má skvělý designérský cit a prostorové vidění. Ve spolupráci na návrhu našeho bytu také oceňuji příjemnou komunikaci a rychlou reakční dobu v případě otázek. Bez Kamily by náš byt nevypadal nikdy tak dobrě. Mohu jen doporučit.

Effective Invention, s.r.o.

Kamilu jsme oslovili proto, že měla reference od firemních klientů a my jsme zařizovali novou kancelářskou budovu. I přesto, že jsme se stěhováním pospíchali, dokázala navrhnout interiér, ve kterém jsme především rádi a který se těší obdivu nejen našich zaměstnanců, ale také našich klientů.

Zenova Services, s.r.o.

Fotka

Zadání pro mě znělo: navrhnout přestavbu kanceláří tak, aby se nové kanceláře staly motivujícím a "lidským" místem pro práci, aby se lidé v kancelářích cítili spokojeně, dobře se jim pracovalo a nový prostor je podporoval k soustředěnější práci. Přestavba měla také vyjádřit projev úcty k práci zaměstanců firmy. 

GGB Slovakia, s.r.o.

Fotka

V zasedací místnosti této firmy se nepřetržitě konají mítinky a pohovory, a je to reprezentativní firemní prostor. Před rekonstrukcí lidé ze setkání předčasně odcházeli, místnost jim "nic neříkala", prostor příliš nepodporoval mezilidské vztahy a komunikaci založenou na důvěře. Ze zasedačky vedl vstup do kuchyňky, takže při schůzkách byli lidé často vyrušováni a celkově si připadali tak trochu jako na chodbě. U jednání v menším počtu lidí si lidé u jednoho dlouhého stolu seskládaného z menších připadali trochu nepatřičně. Místnost tedy nemohla naplnou podporovat lidi k práci.

Jana a Jan Kovaříkovi

Oslovili jsme Kamilu z důvodu, že bychom rádi vytvořili k našemu domu přístup do domu, terasy, chodníky, spojovací cesty, přístřešky atd.
Na konzultaci s Kamilou jsme zjistili, že se nad zahradou musíme zamyslet a definovat, co od ní jako celku i od jednotlivých částí očekáváme. Uvědomili jsme si, že vše má mýt nějaký smysl. Dostali jsme od Kamily cenné rady, které pro nás byly určitou osou a motorem při dalších činnostech, které vedly ke krásnému výsledku!
A teď, když už je většina projektu hotová, sklízíme ovoce: Zahrada nás krásně přijímá a my se stáváme její součástí. Pokaždé, když přijíždím z města domů, mám radost, že mě zahrada vítá a cítím postupně obrovskou úlevu. Umíme už na zahradě odpočívat, hrát si s dětmi, trávit pěkné chvíle s přáteli a konečně dokonce bez konfliktně s partnerem spolupracovat :-)

Z celého srdce ti Kamilo ještě jednou děkujeme, že jsi nám byla průvodcem!:-)

Linda a Lukáš Lacinovi

Konzultace interiéru našeho domu byla pro mě i mého manžela úžasný zážitek. Těch pár hodin strávených na konzultzaci s Kamilou nesmírně obohatil nejen náš dům o nové nápady, ale hlavně i nás jako rodinu.

Kamila pracuje neuvěřitelným způsobem - dokáže nadchnout člověka pro věc, je schopna se velmi efektivně a rychle vcítit do prostoru i členů rodiny a podle zákonitostí působení prostoru, typologie osobnosti přesně navrhuje konkrétní úpravy a vylepšení. Navíc se s ní člověk cítí, jakoby ji znal odjakživa, takže nemá vůbec pocit, že by si měl na něco si hrát - prostě se jí dokážete otevřít a víte, že je to ku prospěchu věci a že vás Kamila bere takové, jací jste. Díky tomu dokážete přijmout i kritiku a jelikož je vám vysvětleno, proč je nutné změnit to či ono, nemáte s tím problém a uděláte to.

Téměř dva roky jsme žili v domě, který na nás působil velmi negativně. Dům jsme měli po rekonstrukci moderně zařízený, ovšem velmi “studený”. Trpěla jsem bolestmi hlavy, byla protivná, ani jsem nevěděla proč, náš pes byl v domě velmi nervózní, dům mě jakoby vyhazoval pořád pryč. Většinu času jsem raději trávila kdekoliv jinde než doma, náš syn byl často nemocný. Uvědomovali jsme si, že je něco špatně, proto jsme požádali Kamilu, aby přijela za námi do Ostravy a pomohla nám napravit “škody”, které jsme nevědomky při rekonstrukci "napáchali". Po odstranění největších problémů domu a jeho doladění dům začal dýchat a cítíme se v něm skvěle! Kamilo, moc děkujeme!

 

A ač je to s podivem, během konzultace ohledně našeho domu mi Kamila stihla doporučit spoustu zajímavých knih, cvičení pro ženy, které mi již vícekrát velmi pomohlo a zachránilo mě před lékařskými zákroky. Kamila mě dokázala nadchnout pro možnost stát se tím, čím chci, odhodit předsudky a jakoby “nakopnout” můj život směrem, kterým chci já.

Kamilo, mnohokrát děkujeme za Vaši pomoc!

Linda Lacinová, Ostrava

Edita Szabóová, Mary Kay Slovakia, s.r.o.

Milá Kamila, za celú slovenskú pobočku firmy sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za všetky skvelé postrehy, nápady, rady a inšpirácie pri konzultácii úprav našich kancelárskych priestorov. Som nadšená.

Edita Szabóová, Director of Sales Development / Education and Slovak Operation, Mary Kay

Magdalena Sejková, ZŠ Purkrabka

Kamilo, spolupráce s Vámi byla pro mě krásným zážitkem. Ráda bych ocenila, jak jste dokázala maximálně využít stanovený čas a odvést v něm velký kus práce, jak jste vnímala prostor a sama sebe v něm, důvěřovala svým pocitům a následovala je, respektovala tempo našeho vnímání, byla pravdivá a dokázala nás s citlivostí seznámit se skutečnostmi v prostoru interiéru naší školy, které by bylo žádoucí změnit. 

Magdalena Sejková, ZŠ Purkrabka (škola pro celostní vzdělávání dětí)

Barbora Chuecos, Mary Kay (ČR), s.r.o.

Na Kamile a jejím přístupu se mi líbí, že je jemná a citlivá a zároveň odvážná, kreativní a revolucionářská, bavilo mě sledovat jeji cit pro detail. Výsledkem je, že nám v kancelářích firmy pomohla doslova rozproudit energii - vnímam tu více světla, barev a života. Já osobně chodím do práce ještě radši!

Díky, Kamilo, Vaše práce otevirá brány i srdce… přeji Vám hodně štestí a úspěchů!

Barbora Chuecos, General Manager ve společnosti Mary Kay Inc. 

Ivana Balková, Vivia, s.r.o.

Chci Vám, Kamilo, ještě jednou poděkovat za Vaše služby, které předčily má očekávání. Velmi oceňuji, že změny a úpravy, které jste na konzultaci v mém prostoru navrhla, byly realistické, plně funkční, estetické a v souladu se mnou. Konzultace s Vámi byl pro mě zážitek, ze kterého stále čerpám. Doporučuji!

Ivana Balková, majitelka vzdělávací agentury, www.vivia.cz

Eva Lokšová

Setkání s Kamilou vysoce předčilo má očekávání. Byla jsem příjemně překvapená její profesionalitou a erudovaností. Oslovil mě její vysoce individuální přístup a schopnost empatie. Při konzultaci prostoru našeho interiéru domu mě oslovilo maximální využití jejích znalostí a zkušeností nejen z oblasti psychologie a zákonitostí prostoru, ale i dalších oborů, což jí umožnilo profesionálně a adekvátně reagovat na mé dotazy. A v neposlední řadě nelze nevidět a necítit její vášeň a zaujetí pro práci, kterou dělá opravdu s láskou. Zvažujete-li využití služeb odborníka na váš interiér, spolupráci s Kamilou Vám mohu jen doporučit.

Eva Lokšová, koučka a mentorka, www.loksova.cz

Karel Spilko

Obrátil jsem se na Kamilu ohledně návrhu interiéru mého domu a návrhu zahrady. Už po první konzultaci jsem okamžitě vnímal, že mé bydlení se výrazně zlepšilo. Kamila pracuje velice přirozeně s intuicí, která povyšuje její poradenství nad ostatní, kteří se řídí pouze pravidly. Vřele všem doporučuji její poradenství a služby.

Karel Spilko, autor knih a konzultant

Omlazení.cz

Fotka

"Kamila - erudice, nadšení, zapálení pro věc a k tomu naprosto systematický, uklidňující přístup. Kdyby tato kombinace vlastností a přístupu vyzařovala z každé služby, kterou člověk v životě využije, byl by svět dokonalým místem k žití. Návrh mé kanceláře začal dobře, pokračoval výborně a skončil skvěle!"  

Lukáš Vodička, ředitel                                

Alice Kirš, Ženyženám.cz

Kamila mě velmi mile překvapila tím, jak dává dohromady souvislosti, jak prostoru a psychice člověka doopravdy rozumí. Vše s upřímným zápalem, úsměvem a dobrou náladou. Její návrhy celého domu mi 100% sedly, jsem z nich nadšená a už se nemohu dočkat až bude vše hotovo a já se budu moci nastěhovat. Děkuji za báječnou spolupráci a vřele všem doporučuji!

Alice Kirš, zakladatelka projektu Ženy ženám, www.alicekirs.cz