Reference

Linda a Lukáš LacinoviKonzultace interiéru našeho domu byla pro mě i mého manžela úžasný zážitek. Těch pár hodin strávených na konzultzaci s Kamilou nesmírně obohatil nejen náš dům o nové nápady, ale hlavně i nás jako rodinu.

Kamila pracuje neuvěřitelným způsobem - dokáže nadchnout člověka pro věc, je schopna se velmi efektivně a rychle vcítit do prostoru i členů rodiny a podle zákonitostí působení prostoru, typologie osobnosti přesně navrhuje konkrétní úpravy a vylepšení. Navíc se s ní člověk cítí, jakoby ji znal odjakživa, takže nemá vůbec pocit, že by si měl na něco si hrát - prostě se jí dokážete otevřít a víte, že je to ku prospěchu věci a že vás Kamila bere takové, jací jste. Díky tomu dokážete přijmout i kritiku a jelikož je vám vysvětleno, proč je nutné změnit to či ono, nemáte s tím problém a uděláte to.

Téměř dva roky jsme žili v domě, který na nás působil velmi negativně. Dům jsme měli po rekonstrukci moderně zařízený, ovšem velmi “studený”. Trpěla jsem bolestmi hlavy, byla protivná, ani jsem nevěděla proč, náš pes byl v domě velmi nervózní, dům mě jakoby vyhazoval pořád pryč. Většinu času jsem raději trávila kdekoliv jinde než doma, náš syn byl často nemocný. Uvědomovali jsme si, že je něco špatně, proto jsme požádali Kamilu, aby přijela za námi do Ostravy a pomohla nám napravit “škody”, které jsme nevědomky při rekonstrukci "napáchali". Po odstranění největších problémů domu a jeho doladění dům začal dýchat a cítíme se v něm skvěle! Kamilo, moc děkujeme!

 

A ač je to s podivem, během konzultace ohledně našeho domu mi Kamila stihla doporučit spoustu zajímavých knih, cvičení pro ženy, které mi již vícekrát velmi pomohlo a zachránilo mě před lékařskými zákroky. Kamila mě dokázala nadchnout pro možnost stát se tím, čím chci, odhodit předsudky a jakoby “nakopnout” můj život směrem, kterým chci já.

Kamilo, mnohokrát děkujeme za Vaši pomoc!

Linda Lacinová, Ostrava
Komentáře k článku