Služby

Pomáhám jednotlivcům a společnostem kvalitněji a spokojeněji bydlet a pracovat. Jako interiérová designérka s 10letou praxí pracuji s přesahem do souvisejících oborů psychologie a sociologie.

Zakládám si na nestrannosti a přehledu v nejnovějších poznatcích na poli designu a jeho působení na člověka.

 

  • Návrhy interiérů

Vytvářím návrhy interiérů od dispozičního řešení, výběru barevného ladění a stylu až po nábytek na míru. Spolupracuji s osvědčenými výrobci a řemeslníky. Na základě pečlivého dialogu s klientem o jeho cílech a představách získám zadání pro projekt, jehož všechny fáze s ním pak postupně konzultuji. Výsledný návrh je výsledkem partnerské spolupráce.

Projekt návrhu interiéru nejčastěji obsahuje:

-        půdorysy, 3D pohledy, vizualizace

-        seznamy navrhovaného mobiliáře, zařízení, doplňků, včetně osvětlení

-        rozpočet realizace a řemeslných prací

Cena za projekt ….. cca od 11.000 Kč

Realizace interiéru dle návrhu ... cena dohodou

 

  • Konzultace interiérového designu

Nabízím odborné poradenství v rámci designu interiérů při výstavbě, rekonstrukcích a plánování prostoru (space-plan).

Konzultace jsou také vhodné jako zpětná vazba ve všech fázích v případě, kdy se rozhodnete vzít návrh či realizaci prostoru do svých vlastních rukou.

Konzultace lze čerpat osobně, po Skypu či telefonicky.

Cena 1 hodiny poradenství plus souhrn doporučení … 1.500 Kč

Balíček 4 hodin konzultací ... 5.200 Kč

  

  • Výzkumná činnost

Zejména v organizacích bývá ku prospěchu před realizací nového interiéru pracoviště znát potřeby zaměstnanců. Proto ve společnostech provádím průzkumy efektivity práce a spokojenosti na pracovišti. Otázkami typu „co byste potřebovali k tomu, aby se zvýšila vaše pracovní morálka“ můžeme získat daleko lepší představu, jak by měl vypadat nový interiér kanceláří, aby naplňoval vizi společnosti, a současně prospíval zaměstnancům.

Cena za vyhotovení průzkumu + vyhodnocení s doporučeními … od 9.000 Kč dle časové náročnosti

 

Důvody pro spolupráci se mnou

Multioborový přesah – vystudovala jsem design a psychologii a tuto unikátní kombinaci oborů využívám v praxi. Krásný a příjemný interiér je nejen záležitostí citu, ale také výsledkem znalostí „tvrdých“ faktů o barvách, tvarech, materiálech, kompozice, proporčnosti a bio-psychologii člověka.  

Princip partnerské spolupráce – klient je pro mě partnerem k diskuzi a nejlepším odborníkem na to, co skutečně potřebuje. Mým hlavním úkolem je proto přetlumočit jeho potřeby a cíle do řeči interiérového designu.  

Komplexní způsob myšlení – design interiéru vyhodnocuji v kontextu s jeho konkrétním dopadem na život člověka, který jej obývá. Za jakýmkoli krásným designem musím vidět konkrétní zkvalitnění života klienta.

Lidský přístup – každý klient je v první řadě člověk. Naslouchat člověku znamená lépe ho pochopit a respektovat. To je klíčem ke skutečně fungujícímu designu interiéru.