Koučink

Zuzana Gabčo Burdejová

Díky koučování s Kamilou jsem si dokázala ujasnit, co se mi v životě děje, co chci a jak toho dosáhnout. Vidím velkou výhodu právě v tom ujasňováníi si. Spravně položenými otázkami se Kamila dostala pod různé vrstvy pocitů a třeba i bloků, takže nakonec vlastně človek sám, (resp. s pomoci kouce) přijde na řešení svého problému. A to člověku dodá novou chuť a silu do toho jit a zkusit to. Neplácat se v tom, ale začín konat. To je aspon muj zazitek.

Zuzana Gabčo Burdejová, majitelka eco hair salonu zelenahlava.cz, Olomouc

 

Blanka Schmidtová

Většinu věcí ve svém živote mám hezky nastavenou, přesto jsem zažívala situace, které jsem vnitřne těžko nesla a velmi mi ubližovaly. Řekla jsem si, že už se nechci takto trápit, že to proberu s odborníkem. Kamilu jsem znala z jejích zajímavých školení o psychologii designu a feng shui, a poprosila ji o konzultace týkající se osobnostniho rozvoje. Hned první konzultace pro mě byla zlomová: Kamila mi vysvětlila, jak emoce, které mě sužovaly, fungují, jak a proč vznikají, a z toho také vyplynulo, jak situace jinak vyhodnocovat, aby mi neubližovaly. Kromě emocí jsme spolu v rámci konzultačního programu probrabraly i řadu dalších témat, jako jsou nemoci a zdraví, rodinné vztahy a celkově co se v živote máme naučit a pochopit. Moc jsem Kamile vděčná za vše, co mi vnesla do mých myšlenek a života.

Blanka Schmidtová, bankéřka, Praha

Lenka Krkošková, Mary Kay (ČR), s.r.o.

Těším se na každé koučovací setkání s Kamilou, protože vždy odcházím nabitá novou energií a s vědomím své vlastní hodnoty a jedinečnosti. Práce s ní mi pomohla lépe porozumět sama sobě v osobním a pracovním životě, odhalit určité vzorce chování z minulosti, rovnou s nimi začít pracovat, a uvědomit si, že si svůj život sama vytvářím vlastními myšlenkami. Věci v mém životě se díky práci s Kamilou daly neuvěřitelně do pohybu.

Kamila má úžasnou energii, je velmi profesionální a zároveň lidská a citlivá, pro mě je příkladem nového přístupu k businessovým tématům skrz uvědomění si vlastní individuality. Její cesta je pro mě inspirací a každé setkáni mi přináší spoustu nových vhledů na svět okolo nás.

Lenka Krkošková, Senior GM Assistant/HR, Mary Kay (Czech Republic)

Klára Balínová

Děkuji Kamilo za úžasné sezení s Vámi! Setkání u mě odstartovalo vlnu změn, poskytla jste mi pevné základy na kterých teď stavím. Je velmi příjemné být sebe-vědomá! Teď tomuto slovu opravdu rozumím. Velmi oceňuji Vaši práci s intuicí - ještě se mi nestalo, že by mi někdo odpovídal na nevyslovené otázky, byl to zážitek. Děkuji, můj život se po setkání s Vámi nekonečně obohatil. Všem vřele doporučuji!
 
Klára Balínová, Praha 

Šárka Wurmová

Interiérová a osobní konzultace s Kamilou předčily všechna má očekávání. Báječná kombinace vysoce profesionálního a zároveň lidského přístupu. Naprostá koncentrace na klienta, velice praktické rady a v neposledni řade milý smysl pro humor. To vše dohromady učinilo naši spolupráci velmi příjemnou a prospěšnou. Schopnosti, znalosti a zkušenosti Kamily doporučuji využít každému, kdo chce učinit ve svém životě výrazný posun k lepšímu.

Šárka Wurmová, anestezioložka, Saudská Arábie

Marie Dobešová, Mary Kay (ČR), s.r.o.

Kamilo, každý koučink s tebou byl pro mě balzám na duši. Moc mi to pomohlo, mám novou energii začít dále tvořit. Měj se krásně a pokračuj v tom co děláš, protože jsi skvělá!!!

Marie Dobešová, Senior Coordintor HR, Mary Kay 

Libor Zinkaizl

Kamilo, konzutaci s Vámi vnímám jako úlevu. Měl jsem na Vás připravené otázky, a aniž bych je vyjádřil, byly zodpovězeny. To, co jste mně sdělila, je zatím nejucelenější pohled na to, s čím jsem přišel vybaven na tento svět. Moc díky a přeji hodně dalších zdařilých sezení!

Libor Zinkaizl, ředitel Business for Breakfast, Praha, http://www.obchodnisnidane.cz

Romana Točíková

Kamila má úžasný přístup. Cítila jsem se při setkání respektovaná, nehodnocená. Poznala jsem sebe sama. Kamila mi pojmenovala to, co jsem tušila, cítila, ale bála jsem se to vyslovit či žít. Na talentové typologii a koučinku mě provedla mne skrz základy mé osobnosti, tím kdo jsem, na čem stojím, čeho se vyvarovat, na co si dát pozor. Jednalo se o konkrétní pojmenování vlastností, silných a slabých stránek vůči životu, lidem, práci.

Romana Točíková, podnikatelská poradkyně 

Kateřina Jonášová

Kamilo, moc a moc děkuju! Jsem nadšená z Tvého milého, a přitom sofistikovaného charisma, schopnosti věci vysvětlit ve srozumitených metaforách. Tvá konzultace a talentová typologie mi nesmírně pomohly, chápu teď mnohem lépe naše neshody s dcerou, jsem schopna se nad ně povznést a nahlížet na ně jako na celek, což je velký dar, který jsi mi do života dala. Nejsme jen chemie, nejsme jen čísla, jsme i plní fantazie, melodie, basní!

Kateřina Jonášová, novinářka, spolumajtelka Kalendaresnapadem.cz, autorka divadelních a rozhlasových her

Vlasta Pavlasová

Ráda poznávám nové věci, ale ne vždy je to objev hodný Kryštofa Kolumba. V případě setkání s Kamilou na konzultaci to byl objev nového kontinentu uvnitř mého vlastního světa. Je to žena velmi vzdělaná, krásná a vnímavá, která veškeré své znalosti a vědomosti dokáže bravurně skloubit se svojí intuicí, empatií a humorem, a právě kombinace těch správných ingrediencí vytvoří famózní pokrm:-). Je vždy velmi občerstvující a inspirativní vidět člověka, který opravdu svou práci tvoří s láskou, energií i pokorou.

Vlasta Pavlasová, profesionální fitness instruktorka